image 1

فدراسیون جهانی کیوکوشین Kyokushin World Federation

فدراسیون جهانی کیوکوشین در تاریخ ۲۰ آگوست ۲۰۱۰ و بر اساس موازین دموکراتیک و مطابق با قوانین حقوقی بین المللی تأسیس شده است. ریاست آن به عهده شیهان لوک هالندر (دان۹) از کشور هلند می باشد. ایشان از شاگردان ارشد سوسای اویاما بنیانگذار کیوکوشین کاراته می باشند و چهارمین نفر در دنیا هستند که مبارزه ۱۰۰ نفره را زیر نظر سوسای اویاما در سال ۱۹۶۷ انجام داده است. در زمان حیات سوسای اویاما، شیهان هالندر سمت ریاست کیوکوشین اروپا را نیز برعهده داشتند. بعد از فوت سوسای اویاما، شیهان هالندر ریاست کیوکوشین اروپا و آفریقا و همچنین عضویت کمیته فنی سازمان جهانی کیوکوشین IKO را برعهده داشتند.
این فدراسیون با سازمان گایس که یکی از معتبر ترین سازمانهای ورزشی و مرتبط با کمیته بین امللی المپیک (IOC) می باشد همکاری تنگاتنگی به منظور حضور این رشته در بازیهای المپیک دارد.
برگزاری کلیه درجات دان و آزمونها در این فدراسیون بر اساس قواعد و اصول منطبق بر آموزه های سوسای اویاما می باشد. این فدراسیون هر ساله مسابقات جهانی و بین المللی در رده های بزرگسالان و جوانان هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان در سراسر جهان برگزار می نماید.
کیوکوشین KWF جمهوری اسلامی ایران
نمایندگان فدراسیون جهانی کیوکوشین در ایران بعهده شیهان محمد منصوری فرد، شیهان جهانبخش مرادی و شیهان امین امینی می باشد. مسئولیت سبک در ایران برعهده شيهان محمد منصوری فرد از قهرمانان اسبق سبکهای آزاد می باشد.

اعضای کمیته فنی سبک:
شیهان محمد منصوری فرد
شیهان امین امینی
شیهان جهانبخش مرادی
شیهان احمد فیض آبادی
شیهان محمود زرکش

نایب رئیس سبک:
شیهان امین امینی
دبیر سبک:
محمدحسین محمودی

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من
خانه